23.3.2019 - OBECNÍ PLES LETOS TRHAL REKORDY

Letošní  patnáctý obecní ples byl po všech stránkách rekordní. Za vše jasně  mluví čísla. V sobotu 23.března 2019 si do žihelského sálu našlo cestu  247 návštěvníků, kteří si následně v tombole vyzvedli neuvěřitelných 578  cen. Dalších devět hlavních výher bylo slosovatelných a díky novým  pravidlům tomboly měli do poslední chvíle šanci vyhrát úplně všichni.  Hlavní cenu - televizi si pak odnesli manželé Brabcovi. I bar a výčep  hlásil zajímavá čísla. Vypilo se 534 piv a neuvěřitelných 9,5 litru  zelené, které zdatně sekundoval Jägermeister s necelými vypitými šesti  litry.
Hned po úvodním přivítání starostou obce Františkem  Procházkou se objevily na tanečním parketě první páry, kterým vyhrávala  žihelská kapela Elektron. Malý zádrhel nastal pouze v podobě hlavního  hosta večera. Namísto ohlašovaného Dalibora Gondíka, který nachlazen  ulehl do postele, našel na poslední chvíli místo v diáři zpěvák Davide  Mattioli. Jeho osobité podání největších italských hitů nenechalo sedět  snad nikoho z přítomných. Poslední plesající odcházeli z Národního domu  kolem třetí ráno, kdy už je do nového dne vítal ptačí zpěv.

3.3.2019 - MDŽ Žihle

16.2.2019 - Hasičský ples